Curren


zn_curren_logo


Pánské hodinky CURREN
  se stávají stále oblíbenější a známé i v České republice. Díky kvalitnímu zpracování a precizním detailům jsou tyto náramkové hodinky pro muže jedny z nejprodávanějších v naší nabídce.

Výrobce hodinek CURREN představuje své produkty s koženým řemínkem, hodinky s kovovým řemínkem nebo hodinky se silikonovým řemínkem. Ty jsou prezentovány na několika stylech, např. oblekové hodinky, elegantní pánské hodinky, ležérní pánské hodinky, módní pánské hodinky, sportovní pánské hodinky a další.
V naší nabídce můžete zakoupit nejprodávanější model - pánské hodinky s velkým ciferníkem CURREN 8001. Tomuto modelu šlape na paty další nejprodávanější model pánských hodinek s kovovým řemínkem, a to CURREN 8023. Hodinky CURREN můžete zakoupit také s ukazatelem data, např. CURREN 8083. Elegantní provedení s datumem nabízí hodinky CURREN 8106. Náramkové hodinky s koženým řemínkem zastupují např. modely CURREN 8104 které ukazují také datum, velmi elegantní hodinky CURREN 8123 s datumem anebo hranaté pánské hodinky s datumem CURREN 8117. Pokud chcete kvalitní hodinky za rozumnou cenu, značka CURREN u Vás jednoznačně zvítězí. Nezapomeňte, že při platbě předem za Vás dopravu hradíme my!


znacka_curen

290
2911290291

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem