Infantry

infantry


Hodinky Infantry není třeba blíže představovat. Jedná se o známou a oblíbenou značku, která představuje především hodinky v Army nebo Police stylu. Doménou hodinek Infantry je kvalitní zpracování a mohutný design, který je na pánském zápěstí jen těžko k přehlédnutí.
Pánské hodinky Infantry jsou v naší nabídce k dispozici s kovovým řemínkem, silikonovým (přesněji kaučukovým) nebo koženým. Ciferník bývá velký, řemínek široký, takže je velmi příjemný na ruce. Pánské army hodinky Infantry nabízí modely se spoustou funkcí. Pro náročné muže můžeme doporučit hodinky Infantry s kovovým řemínkem IN.030, které ukazují čas, datum, mají chronograf, alarm a spoustu dalších funkcí. Podobnou nabídku bohatou na funkce má také mohutný army model Infantry IN.070 s kaučukovým řemínkem. Levnější alternativou jsou pak hodinky Infantry Infiltrator, které ukazují pouze čas. Z řady Infantry Police můžete koupit hodinky Infantry s koženým nebo kovovým řemínkem, které kromě času ukazují také datum a den.
Hodinky Infantry jsou balené ve značkové dárkové krabičce opatřené certifikátem pravosti. Pokud chcete mít radost při každém pohledu na čas nebo se chcete odlišit, pánské army hodinky Infantry jsou jasný volba.

Žádné produkty od výrobce Infantry nebyly nalezeny....